Suuremõisa mõisapärandi uuele elule äratamine

EMP toetuste 2009-2014 programmi "Mõisakoolid - säilitamine läbi kasutamise" Hiiumaa ametikooli projekt "Suuremõisa mõisapärandi uuele elule äratamine" on lõppenud.

Täname kõik partnereid ja kaasalööjaid:

Hå gamle prestegard

Hiiumaa Muinsuskaitse Selts

SA Hiiumaa Muuseumid

Pühalepa vald

Tänu EMP mõisakoolide programmile alguse saanud Hiiumaa ametikooli koostöö Norra partneriga jätkub. Sel õppeaastal osalevad meie kooli puit- ja kiviehitiste restaureerimise õpilased õppepraktikal Obrestadi majaka juures. Koos valmistati ette ja esitati ERASMUS+ programmi raames SA Archimedes Eesti büroole juba kolmas ühine projekt "Efficient Student Development Through International Placement”.

Martin Wortsi koostatud Suuremõisa analüüs ja töökava on teejuhiks ametikooli juhitud külastuskeskuse meeskonnale, kes alustab tööd selle aasta märtsikuus.

Rõõmsate kohtumisteni Hiiumaa ametikoolis ja peagi avatavas Suuremõisa lossis!

Signe Leidt

Põhjalikuma ülevaate tegevustest saab külastades projekti kodulehekülge

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., +372 5330 9374

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Suuremõisa, Pühalepa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee