ERASMUS+ 2016-2018

 

Hiiumaa Ametikool on viimase viie aasta jooksul loonud koostöö Suurbritannia, Norra, Hollandi ja Rootsi asutuste ning kutseõppekeskustega, et pakkuda meie õppijatele, vilistlastele (äsja lõpetanutele) ja õpetajatele võimalust teha erialane praktika teistes Euroopa riikides.

 

Elukestva õppe ning ERASMUS+ programmi raames on viimasel neljal aastal kokku üle viiekümne ametikooli õpilase, vilistlase ning kaks kutseõpetajat osalenud välispraktikatel kooli partnerasutuste juures. 

 

2016/2017 õppeaastal oli Hiiumaa ametikooli õppijatel ja vilistlastel (kellel lõpetamisest on möödas alla aasta) võimalik osaleda välispraktikal Norras, Inglismaal, Hollandis ja Rootsis: 

 

 

Praktikat tutvustavat esitlust saad vaadata siit.

 

2017/2018 õppeaastal osaleb kokku 18 ametikooli aianduse ja ehituse ja- tsiviirajatiste õppekavarühma õppijat ja vilistlast välispraktikal Hollandis, Inglismaal ja Norras.

 

Avaldusi välispraktikal osalemiseks saab esitada Sisseastumise infosüsteemis SAIS: http://www.sais.ee/ alates septembrist 2017. 

 

Lähem info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 53 309 374, Signe Leidt

 

Erasmus+ pakub üliõpilastele, noortele, haridus- ja noorsootöötajatele võimalust õppida, osaleda koolitusel, saada töökogemus või teha vabatahtlikku tööd välismaal. Programmi eesmärk on rahvusvahelise kogemuse ja koostöö toel edendada oskusi ja tööalast konkurentsivõimet ning ajakohastada haridus- ja koolitussüsteeme ning noorsootööd.

 

 

 

 
 
Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Suuremõisa, Pühalepa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee
Download Joomla Templates