PRAKTIKA

Oluline osa õppetööst ja eriala omandamisest on praktika. Siinkohal on ära toodud mõned näpunäited praktika planeerimisel ja praktika dokumentide vormistamisest.

Kõigepealt tuleb planeerida, kus te soovite praktikat läbida. Seejärel tuleb võtta ühendust potentsiaalse praktika pakkujaga ja jõuda kokkuleppele praktika läbimise osas. Praktika eduka läbimise eest vastutab nii õpilane, kutsekool kui ka praktika pakkuja, sellepärast on oluline, et kõik praktikaga seonduvad dokumendid oleksid õigeaegselt ja korrektselt vormistatud.

PRAKTIKA DOKUMENDID

Praktikakorralduse kava

Õppija individuaalne praktikakava (praktikalepingu lisa)

Praktikandi enesehinnangu leht

Praktikandi hindamisleht

Praktika päevik

Praktika aruanne

Erialaste praktikajuhendite kohta saab täiendavat infot iga eriala põhiõpetajalt.

Praktikalepingute sõlmimist koordineerib õppekorraldaja Pille Kaups