Õpilaskodu

Hiiumaa Ametikooli õpilaste käsutuses on kõigi mugavustega 2013. aastal renoveeritud õpilaskodu aadressil Uus 2, Suuremõisa küla. Suuremõisa loss asub õpilaskodust jalutustee kaugusel.
Õpilaskodus on võimalik ööbida nii kahe- kui ühekohalistes tubades, lisaks tavatubadele on eraldi võimalused liikumisraskustega õpilastele.
Ühes korteris on kaks kuni viis tuba, täisvarustuses köök ning WC ja duširuum on kahe toa ühiskasutuses.
Keldrikorrusel asuvad avarad ruumid vaba aja veetmiseks. Hoones on tasuta WIFI võrk.

Õppijatele kehtiva hinnakirja leiad siit.

Õpilaskodu keldrikorrusel asub saun, saab kasutada pesumasinat ja -kuivatit. Sauna ja pesumasina kasutamise eest tuleb eraldi tasuda.

Õpilaskodus kehtib  sisekorraeeskiri.
Õpilaskodu kasutamiseks tuleb esitada avaldus juhatajale.
Kõigi õpilaskodu kasutajatega sõlmitakse kohakasutusleping.

Info ja kohtade broneerimine:
Õpilaskodu juhataja Halje Palli 58 856 250, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Palume teatada oma ööbimissoovist hiljemalt ööpäev enne saabumist!

Suveperioodil tegutseb õpilaskodu hostelina ning on avatud kõigile soovijatele. Septembrist juunini saavad külaised meil ööbida, kui õppijatest on jäänud vabu kohti. Kohtade broneerimiseks palume samuti helistada juhatajale Halje Pallile.

Külalistele kehtiva hinnakirja leiad siit