Karjäär ja nõustamine

Kõik Hiiumaa Ametikooli õpilased vanuses kuni 26 aastat võivad karjääri planeerimise ja nõustamise osas pöörduda Hiiumaa Rajaleidja Keskusesse. Hiiumaa Rajaleidja Keskus on ametikooli partner ja toetaja erialade arendamisel ning õpilaste ja õpetajate toetamisel. Head nõu ja tuge pakuvad karjäärinõustaja, sotsiaalpedagoog, psühholoog ja logopeed.

Hiiumaa Rajaleidja Keskus asub Kärdlas

aadress: Uus 4/5, 92413 Kärdla, Hiiu vald, Hiiumaa

telefon:  5886 0702
e-post:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
skype: hiiumaarajaleidja

lahtiolekuajad:  E–R kell 9.00–17.00

Igas vanuses täiskasvanud õppijatele pakub tasuta karjäärialast nõustamist Eesti Töötukassa. Kõige kiirem karjäärinõustamismeetod on sellest aastast e-karjäärinõustamine, mis on avatud ka mitte töötuna arvel olevatele isikutele.

Põhjalikuma teenuste nimekirja leiad SIIT

Töötukassa esinduste kontaktid leiad SIIT

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Suuremõisa, Pühalepa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee