Kinnisvarahooldaja, tase 4

4. taseme esmaõpe, õppeaeg 2 aastat

Kinnisvarahooldaja töötab hoonete ja kruntide ning nende rajatiste korrashoiuga tegelevas ettevõttes või eraettevõtjana.

Kinnisvarahooldaja mõistab kinnisvara korrashoiu eesmärke ja komplekstegevuste olemust ning kinnisvarahooldaja rolli ja vastutust nende elluviimisel, omab ülevaadet Eestis kehtivast ehituskorraldusest ja energiatõhusa ehitamise põhimõtetest ning ehitiste põhikonstruktsioonidest ja tehnosüsteemidest.

Õppetöö toimub kord kuus 4-5 päeval koolis ja e-õppe teel, lisandub praktika erialaga seotud ettevõttes. Õpe lõppeb kutseeksamiga.

Põhiõpingud:

• Kinnisvarahooldaja alusteadmised
  • Karjääri planeerimine ja ettevõtluse alused
  • Erialane vene keel
  • Hoonete sisepuhastus- ja koristustööd
  • Krundi heakord ja haljastus
  • Ehitiste ja krundi rajatiste konstruktsioonide hooldus ja remont
  • Praktika hoonete ja krundi rajatiste konstruktsioonide hooldusel ja heakorratöödel
Valikõpingud:
  • Maalritööd

• Betoonitööd
  • Välishaljastuse rajamise alused
  • Väikevormide rajamine
  • Sillutiste rajamine
  • Hooldustööde eripära kultuuriväärtuslikel objektidel
  • Erialane inglise keel

Lõpetamisel saad:

• Kooli tunnistuse kutseõppe läbimise kohta
  • Kinnisvarahooldaja kutsetunnistuse

Õppekavaga saab tutvuda siin.

Õpilastel on võimalik taotleda õppetoetusi. Koolil on kõigi mugavustega soodne õpilaskodu.

Avaldusi saab esitada Sisseastumise infosüsteemis SAIS: http://www.sais.ee/

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Suuremõisa, Pühalepa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee