Uued täienduskoolitused 2016. aastal

Täienduskoolituskalendrisse on lisandunud mitmeid põnevaid erialaseid täienduskoolitusi sh pottsepatööde, etiketi või kirjakunsti kursused. Eelkõige võib 

tasuliste koolituste ridadelt leida meie õppegruppide põnevaid erialaaineid, mis tänu kavandatud tunniplaanile annavad täiendusõppes osalejatele mitmeid eeliseid. Karta ei ole koolituse ärajäämist, koolituse hind on võrreldes eraldiseisvate koolitustega soodsam ning koolitusgruppides kohtuvad õppijad erinevaist Eesti paigust. Leia endale erialaselt vajalik või lihtsalt põnevana tunduv koolitus SIIT.

 

Lisaks jätkub 2016. aastal täienduskoolituse riiklik koolitustellimus ESF programmi "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" raames. Koolituste toimumisperiood on märts-juuni 2016 ning need on osalejatele TASUTA. Koolitused katavad väga erinevaid valdkondi ning registreerimisel on eelistatud projekti otsene sihtgrupp:

  • erialase hariduseta täiskasvanud,
  • keskhariduseta täiskasvanud;
  • aegunud oskustega tööealine elanikkond vanuses 50+.

 

Täiskasvanute tööalase koolituse sihtgrupp on täiskasvanud elanikkond. Programmi kohaselt loetakse täiskasvanud elanikkonnaks inimesi, kes:
- ei ole koolikohustuslikud (põhihariduse omandanud või 17-aastased ja vanemad isikud);
- ei õpi kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis või ülikoolis tasemeõppes riigieelarvelisel õppekohal.

 

Koolituste õppekavades kirjeldatud sihtgruppi mittekuuluvad huvilised saavad õppegrupiga liituda vabade kohtade olemasolul.

 

Endiselt Hiiumaa Ametikooli täienduskoolitustest võimalik osa võtta Töötukassa koolituskaardi alusel.

 

Kõigile ametikooli koolitustele kehtib eraisiku koolituskuludelt tulumaksu tagastuse võimalus.

 

Ilusat ja teadmisterohket uut aastat soovides

 

Jane Üksik

täiendusõppe juht

e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. / See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

mob: 5690 7746

 

 

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee
Download Joomla Templates