Lastehoid õpingute ajal

Sessioonõppes osalejatel on ka sel aastal võimalik tuua oma lapsed koolipäevadel Suuremõisa Lasteaed-Põhikooli.

Lasteaeda on oodatud lapsed vanuses 2-6 aastat, põhikooli õpilased kuni 6. klassini. Lapsehoiu soovi korral tuleb sellest vähemalt 2 tööpäeva ette teatada ning ametikooli ja lapsevanema vahel sõlmitakse vastav leping. Täpsemat infot teenuse ja lepingute kohta saab kooli kantselei kaudu telefonil 469 4391, aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või kantseleis kohapeal Uus tn 2, Suuremõisa, õpilaskodu II korrusel.

Lastehoiu info on ametikooli kodulehel edaspidi leitav avalehe peamenüü lingi Teenused alt.

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee