Tasuta tööalaste koolituste programmi lõpp läheneb

Veel on võimalus registreeruda viimasele, 10. juunil toimuvale TASUTA tööalasele täienduskoolitusele "Ohutud töövõtted haljastus- ja heakorratöödel". Koolitajateks Viktor Rõbtšenko ja aianduserialade juhtivõpetaja Merje Suits

Tegu on Euroopa Sotsiaalfondi ja Haridus- ja Teadusministeeriumi programmi "Täiskasvanute tööalane koolitus ja arendustegevused" viimase koolitusega Hiiumaa Ametikoolis. Aastatel 2009-2014 toimunud programmi koolitused on toonud Hiiumaale mitmeid oma ala spetsialiste ning võimaldanud hiidlastel osaleda erialastel koolitustel erinevais Eesti paigus - neist viimasena Moostes osana kursusest "Restaureerimise erikursus - savikrohvi meister".

Algselt madala haridustasemega tööealiste elanike konkurentsivõime parandamiseks mõeldud programm on olnud paindlik võimaldades praeguseks ümberõpet kõigile aegunud kvalifikatsiooniga ja ümberõpet vajavatele isikutele olenemata nende haridustasemest.

Lisainfot programmi ja 10. juunil algava koolituse kohta saab aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 56 907 746, Jane Üksik

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee