Ametikool värskendas kodulehte

Kevade tulekuga läbis värskenduskuuri ka ametikooli kodulehekülg. Koduleht keskendub varasemast enam neljale peamisele sihtgrupile: sisseastujad, õpilased, partnerid ja külastajad.

Uuel kodulehel on pildigalerii, enam õpilaste jaoks olulisi dokumente ja selgitusi, milleks neid kasutada. Kodulehel on täiendatud õpetajate ja asutuse üksuste kontakte ning lisatud infot õppimisvõimaluste kohta.

Seoses kodulehe uuendustega võib uuendamist vajada ka internetibrauser mida kasutate. Brauseri uuendamiseks peaksite vajutama Ctrl+ F5. Juhul kui selline kombinatsioon ei toimi palume kirjutage aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja saate abi brauseri uuendamisel.

Palume varuda kannatust, sest osad kodulehe leheküljed on täiendamisel. Samuti oleme tänulikud kui annate meile märku puudustest või tekkinud viperustest aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Margarita Korol

Arendusspetsialist

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee