Kevadised tasuta täienduskoolitused

Taas on algamas tasuta koolitused Hiiumaa Ametikoolis. Seekord ootame huvilisi 30. märtsill kell 18.00 algavale vene keele kursusele, 9. aprillil kell 17.00 algavale nutiseadmete kasutamise kursusele ning 10. aprillil algavale savikrohvi kursusele (grupp komplekteeritud!). Tutvu kursuste kirjeldustega ning registreeri end koolitustele siin.
 
Vene keele kursuse eesmärgiks on pakkuda enne turismihooaja algust teenindusega seotud inimestele võimalust keelt praktiseerida ja oma sõnavara täiendada. Kursusel osalemiseks on vajalik vene keele algtase, arusaamine kõnest ja kirjast. Julgustame osalema kõiki, kellel kokkupuuted vene keele ja kultuuriga napiks jäänud, kuid kes vajavad tööalast keelepraktikat. Kursus lõpeb väljasõiduga ühte Hiiumaa teenidusettevõttesse. 
 
Nutiseadmete koolitus annab lisaks erinevate rakenduste kasutamise infole ülevaate seadmete turvariskidest ning andmekasutusest üldisemas plaanis - kellega ja millist infot jagada, kuidas oma nutiseadet kaitsta, kuidas teha kiirelt vajalikke e-riigi toiminguid, kasutada nutiseadmeid oma sõitude ja reiside planeerimisel jne. Erinevate rakenduste tutvustamiseks valmistatakse ette mängulised ülesanded ja grupitööd. 
 
Savikrohvi koolitus on tellitud konkreetset sihtgruppi silmas pidades ning registreerumine sinna on praeguseks suletud. Koostöös Eesti parimate koolitajatega viiakse praktiline kursus läbi nii Suuremõisas kui Moostes. 
 
Tasuta koolitusi rahastab Euroopa Sotsiaalfoond ja Haridus- ja Teadusministeerium programmist "Täiskasvanute tööalane koolitus ja arendustegevused"
 
Lisainfo telefonil 56 907 746, aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Jane Üksik / info- ja koolitusjuht
Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee
Download Joomla Templates