Suuremõisa lossi külastuskeskuse mõttetalgud

Hea hiidlane!

Hiiumaa Ametikoolil on hea meel, et juba sel kuul algavad Suuremõisa lossis restaureerimistööd. Samal ajal kavandab ametikool koostöös Norra kultuurikeskuse Hå Gamle Prestegardiga http://www.hagamleprestegard.no/english/ Suuremõisa lossi tegevusi 2015. aasta sügiseks, kui loss on restaureeritud ja kõigile taas avatud.
Korrastatud hoones tekib hulk uusi võimalusi, mida üheskoos ellu viia: näitused, kontserdid, teatrietendused, koolitused, õpitoad, rahvakalendri tähtpäevadega seotud sündmused, infotuba, käsitöö- ja raamatupood, ekskursioonid, kohalikust toorainest toidu müük, kohvik jne jne.
Unistusi on palju, aga millega ja kuidas alustada? Seepärast kutsun Sind 16. septembril kell 11.00 mõttetalgutele. Mõtleme koos, kuidas sammhaaval alustada, et Suuremõisa lossist saaks aastaringselt avatud ja hästi toimiv külastuskeskus.
Palun anna oma tulekust teada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Täpse toimumiskoha teatame registreerunutele, kindlasti on see Suuremõisas.

Peale selle!
Kui oled Hiiumaal tegutsev väikeettevõtja või Hiiumaa Muinsuskaitse Seltsi liige ja tahad kaasa aidata Suuremõisa lossi külastuskeskuse arendamisele, siis on sul võimalus osaleda jätkuseminaril Norras 22.-25. septembrini. Palun võta hiljemalt kahe tööpäeva jooksul ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 56496468.


Nii lossi restaureerimist kui koostööprojekti toetab EMP finantsmehhanismi 2009-2014 programm "Mõisakoolid - säilitamine läbi kasutamise".

Koostööprojekti tutvustust saad lugeda siit: http://suuremoisa-loss.eu/moisaparand/index.php/ee/
 
Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee
Download Joomla Templates