Alanud on konkursid välispraktikal osaleda soovijatele

Hiiumaa Ametikoolis on alanud 2014.-2015. õppeaasta välispraktikad floristika, restaureerimise ja maastikuehituse eriala õpilastele ERASMUS+ programmi raames.

Ametikoolile oli 2014. a ERASMUS+ programmi taotlusvoor edukas. Sihtasutus Archimedes otsutas toetada kokku 18 Hiiumaa ametikooli õpilase ja kahe õpetaja välispraktikat. Perioodil aug 2014-aprill 2015 toimuvad järgmised õpiränded.

Puit- ja kiviehitiste restaureerimise kuue õpilase 4-nädalane praktika Inglismaal Great Yarmouth Preservation Trusti juures. Esimene 3-liikmeline grupp sõidab praktikale 2014. a augustis, teine 3-liikmeline grupp 2015. a  aprillis.

Maastikuehituse eriala kaheksa õpilase 4-nädalane praktika toimub Portugalis Braga linnas St Victori linnaosa valitsusele kuuluvates aedades ja parkides. Esimene 4-liikmeline grupp sõidab praktikale 2014. a septembris, teine 4-liikmeline grupp 2015. a aprillis.

Floristika eriala kahe esimese kursuse õpilase 4-nädalane praktika toimub samuti Portugalis Bragas 2015. a aprillis ja kahe 2014. a lõpetanud õpilase 2-nädalane praktika saab teoks Hollandis Middelburghis.

NB! Avalduste esitamise tähtajad on muutunud!

2015. a praktikal osaleda soovijad restaureerimise, floristika ja maastiukuehituse õpilased saavad avaldusi esitada 30. jaanuarini 2015.

Lisainfot saab telefonil 56 496 468 või meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Signe Leidt, arendus- ja koolitusjuht.

Erasmus+ pakub üliõpilastele, noortele, haridus- ja noorsootöötajatele võimalust õppida, osaleda koolitusel, saada töökogemus või teha vabatahtlikku tööd välismaal.Programmi eesmärk on rahvusvahelise kogemuse ja koostöö toel edendada oskusi ja tööalast konkurentsivõimet ning ajakohastada haridus- ja koolitussüsteeme ning noorsootööd.

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee