Sihtasutus Archimedes toetab Hiiumaa ametikooli õpirändeprojekti

Hiiumaa ametikoolil on hea meel teatata, et SA Archimedes toetab ERASMUS+ programmi raames meie kooli õpirändeprojekti "Enhancing the Quality of Vocational Training by International Cooperation" (EQVIC).

2014/2015 õppeaastal on 18 õpilasel ja kahel õpetajal võimalus sooritada praktika meie Euroopa koostööpartnerite juures: maastikuehituse õpilastel Portugalis Bragas, floristika õpilastel Portugalis ja Hollandis Middelburghis, puit- ja kiviehitiste restaureerimse õpilastel Inglismaal Great Yarmouthis, maastikuehituse ja restaureerimise juhtivõpetajatel Portugalis ja Inglismaal. Täpsem info: arendus- ja koolitusjuht Signe Leidt, 56496468, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee