Vastuvõtt metsamajanduse erialale

Alanud on vastuvõtt metsamajanduse (raietöölise) õppegruppi. Võimalik õppima asuda ka põhihariduseta. Õppetöö algab märtsis 2014 ning toimub kord kuus, järjest kolmel päeval, õppeaeg üks aasta. Dokumente võetakse vastu 27. veebruarini 2014.
Lõpetanu oskab turvaliselt ja keskkonnasõbralikult ning kvaliteetselt teha metsatöid. Lisaks omandab ta meie koolis juurde puidu erikasutuse oskused ja õpib mootorsae abil looma puidust kunstiteoseid.

Õpitakse:
● kodumaiseid puu- ja põõsaliike ning nende kasvunõudeid,
● põhilisi raieliike,
● metsamaterjali kokku- ja väljavedu,
● metsaseadust ja metsakorralduse põhimõtteid,
● puidu erikasutust.
 Lõpetamisel saad:
● lõputunnistuse kutseõppe läbimise kohta,
● võimaluse taotleda raietöölise kutset.

Eriala õpilastel kehtivad ettenähtud õppetoetused jm soodustused.
Koolil on mugav ja soodsa hinnaga õpilaskodu.
Toitlustamine koolis.
Õpetajateks professionaalsed erialaõppejõud.

Kooli astumiseks esita:
● avaldus,
● haridust tõendav dokument,
● 2 fotot,
● isikut tõendav dokument,
● tervisetõend.

Dokumente võetakse vastu 27. veebruarini 2014 kooli kantseleis E-R 8.00-16.00
Lisainfo 4694 391, 56 471 544, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.www.hak.edu.ee
Hiiumaa Ametikool | rg-kood: 70002549 | Lossi 1, Suuremõisa, Hiiumaa 92302 | Telefon: 469 4391, 56 471 544 | E-post: hiiumaa.ametikool@hak.edu.ee